Ziņas
Apvienotais saraksts prasa Arvila Ašeradena demisiju aizdomās par ilgstošu un sistemātisku aplokšņu algu maksāšanu partijā Vienotība
11/03/2024

Finanšu ministrija ir atbildīga par godīgas nodokļu politikas realizāciju un ēnu ekonomikas apkarošanu. Arvils Ašeradens vada gan Finanšu ministriju, gan ir partijas “Vienotība” priekšsēdētājs. Publiski izskanējušas ziņas par iespējamu ilgstošu un sistemātisku aplokšņu algu maksāšanu viņa vadītajā politiskajā partijā. Nav pieļaujams, ka Finanšu ministriju, tostarp pārraugot Valsts ieņēmumu dienesta darbu, turpina vadīt cilvēks, pār kura vadīto politisko organizāciju gulstas nopietnas aizdomas par nelikumīgu rīcību.

Lai novērstu kaitējumu valsts pārvaldes reputācijai un samazinātu iespējamo likumpārkāpumu iemeklēšanas ietekmēšanas riskus, Saeimas frakcijas “APVIENOTAIS SARAKSTS – Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija” (turpmāk – Apvienotais saraksts) deputāti iesnieguši finanšu ministra Arvila Ašeradena demisijas pieprasījumu.

Apvienotā saraksta Saeimas frakcijas vadītājs Edgars Tavars:

“Ziņas par iespējamu aplokšņu algu maksāšanu valdošās partijas “Vienotība” darbiniekiem nav tikai kliedzošs visatļautības un superliekulības paraugs, bet atstāj graujošu iespaidu uz godīgiem nodokļu maksātājiem un iespēju realizēt efektīvu ēnu ekonomikas apkarošanu.”

Papildu informācija:

Arno Pjatkins, APVIENOTĀ SARAKSTA sabiedrisko attiecību konsultants

Tālr.: 26516160

E-pasts: [email protected]