Ziņas
16. novembra tikšanās ar sociālajiem sadarbības partneriem - LTRK, LDDK, LPS, LBAS un LZA
16/11/2022

Lai pārrunātu galvenās aktuālās problēmas, prioritātes un darāmos darbus dažādos sektoros politisko partiju apvienības “APVIENOTAIS SARAKSTS – Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, Liepājas partija”  pārstāvji 16. novembrī tikās ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK), Latvijas pašvaldību savienību (LPS), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS) un Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA).

Tikšanās iniciēta no APVIENOTĀ SARAKSTA puses, saskatot būtiskus riskus Latvijas attīstībai turpmākajos gados, un lai sniegtu APVIENOTĀ SARAKSTA priekšlikumus kā potenciālajiem sadarbības partneriem valdības koalīcijā par darāmajiem darbiem, un sadarbības principiem ar organizācijām.

Par sociālo partneru iesaisti svarīgu lēmumu pieņemšanā APVIENOTAIS SARAKSTS un organizācijas vienojās jau priekšvēlēšanu laikā, parakstot sadarbības memorandu, tādēļ uzskata, ka būtiski ir uzklausīt organizāciju viedokļus pirms darba uzsākšanas pie valdības deklarācijas.

#APVIENOTAISSARAKSTS #LTRK #LDDK #LPS #LBAS #LZA