Edgars Tavars

APVIENOTAIS SARAKSTS valdes līdzpriekšsēdētājs, Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs, 14. Saeimas deputāts

"APVIENOTAIS SARAKSTS - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija" līdzpriekšsēdētājs, "Latvijas Zaļā partija" valdes priekšsēdētājs,  14. Saeimas frakcijas APVIENOTAIS SARAKSTS priekšsēdētājs.

“Mūsu prioritāte ir pašpietiekama valsts, kuras preču un pakalpojumu eksports apsteidz importu, kur ir pieaugošs iedzīvotāju īpatsvars, visi prot un ikdienā lieto valsts valodu.

Lai attīstītu tautsaimniecību un stiprinātu drošību, jāpārorientē mūsu enerģētikas sistēma, pamatā izmantojot vietējos, atjaunojamos resursus. Jānodrošina pieejamas energoresursu cenas. Vides aizsardzības jautājumiem ir jābūt cieši saistītiem ar saprātīgu, sabalansētu valsts ekonomisko izaugsmi. Eiropas Zaļais kurss ir svarīgs, taču pret to nevajadzētu izturēties ar pie mums raksturīgo formālo pārcentību. Mums svarīgs nevis atskaitēs rakstāmais, bet gan tas, kā jūtas vietējie iedzīvotāji – vai viņiem būs darbs, sociālās garantijas, ērta infrastruktūra. Nacionālās intereses ir pats svarīgākais, un katrs lēmumu jāskata no tā viedokļa, cik Latvijas sabiedrībai tas ir izdevīgs īstermiņā un ilgtermiņā.